Giełda KuCoin.com

Jedna z największych giełd kryptowalutowych KuCoin.com, która wystartowała 15 września 2017 roku. Jedyna giełda chińska z licencją w USA. Serwis wymaga podania numeru telefonu przy rejestracji.

Dużym zainteresowaniem cieszy się program partnerski dla posiadaczy tokena KuCoin – KCS (token o zbliżonej funkcjonalności jak BNB). Giełda KuCoin wypłaca codzienną dywidendę w KSC, zależną od dziennego obrotu giełdy.

Dodatkowo giełda KuCoin posiada całą masę form stakingu czyli zarabiania za samo trzymanie kryptowalut na giełdzie.

Aby Zarejestrować się na giełdzie KuCoin kliknij TUTAJ Rejestrując się z linku na giełdzie Binance otrzymasz dożywotnio zniżkę na opłaty transakcyjne.

Przedstawiane w artykule informacje o rynku kryptowalut oraz innych inwestycjach są wyłącznie prywatnym zdaniem autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Inwestujesz w „Bitkojny” czy inne kryptowaluty na własną odpowiedzialność. Bądź świadom ryzyka zakupu kryptowalut takich jak „Bitkoin” (błędy w pisowni nazewnictwa Bitcoina wystąpiły celowo).