Darmowe Kryptowaluty: Plasma Finance (PPAY) Od CoinMarketCap – instrukcja

Poniżej zamieszczamy instrukcję jak uzyskać darmowe kryptowaluty. Mimo, że staraliśmy się jak najrzetelniej wypełnić test, nie odpowiadamy za błędne odpowiedzi z Quizu. My tak wypełniliśmy.

  1. Rejestracja na Giełdzie Binance.

https://www.binance.com/pl/register?ref=DM71ZAKU

Za rejestrację z linku macie dożywotnio 10% mniejszą prowizję za transakcje niż bez linku. Nie trzeba się weryfikować przy małych kwotach.Jeżeli masz już konto, pomiń ten krok.

2. Trzeba się zarejestrować na Coinmarketcap.

https://accounts.coinmarketcap.com/signup?r=https%3A%2F%2Fcoinmarketcap.com%2F&utm_source=coinmarketcap&utm_content=nav

To czy zarejestrujecie się z linku czy nie, nie ma znaczenia. Jeżeli masz już konto, pomiń ten krok.

3. WAŻNE: PO KLIKNIĘCIU TAKE THE QUIZ MUSISZ PODAĆ MAIL KTÓRY UŻYŁEŚ PRZY REJESTRACJI  na Coinmarketcap oraz numer ID konta Binance (widoczne u góry po zalogowaniu na binance w profilu). Po zakończeniu quizu  trzeba kliknąć  subbmit i potwierdzasz, że nie jesteś robotem. Więcej o wymaganiach na temat dystrybucji tokenów TUTAJ.

Zdobywanie Plasma Finance (PPAY)

Wchodzimy w link poniżej, oglądamy filmy i klikamy „take the quiz” (po prawej):

https://coinmarketcap.com/earn/videos/plasmafinance-experience-defi-thats-easy-convenient-and-safe

Opowiedzi na pytania quiz Plasma Finance (PPAY):

1. PlasmaFinance is the one-stop-shop for all your DeFi needs. Which of the following can you do with PlasmaFinance? 

All of the Above

2. Modern decentralized exchanges (DEXs) use an automated protocol whereby independent users can add their crypto assets to a common pool and earn a portion of all fees generated when others swap assets using this pool. PlasmaFinance lets users view all of these pools across all major DEXs so they can choose the most profitable ones. What is this passive income-earning DeFi activity commonly called? 

Yield Farming

3. PlasmaFinance promotes the use of transparent, real-time on-chain market data to provide DeFi users with an unrivalled level of assurance. Which of these statements are NOT true about PlasmaFinance?

You have to be careful about fake data, manipulated statistics and bot numbers when using Plasma Finance, just as you would on centralized data sources.

4. When providing liquidity on DEXs, DeFi users must provide liquidity in a pair of assets. Retrieving and moving this liquidity from one liquidity pool to another involves at least 4 separate transactions. How many transactions do you need to perform on PlasmaFinance using the Flash Rebalancer tool? 

1

5. Which of the following is a unique feature of PlasmaSwap, which most DEXs are unable to offer to their users? 

All of the Above

6. What is the abbreviation of PlasmaFinance’s native token that allows you to 

 PPAY

Następnie jesteśmy proszeni o podanie adresu Plasma Finance (PPAY), ja pobrałem TrustWallet na komórkę. W aplikacji klikamy Receive i wyszukujemy dana kryptowalutę, adres zostanie utworzony po kliknięciu w nią.

Klikamy subbmit i potwierdzamy, że nie jesteśmy robotem.

Jeżeli zostaniemy poproszeni o Binance ID, znajdziesz je po zalogowaniu na giełdę binance w profilu, trzeba kliknąć ikonę chłopka” po prawej u góry, wybrać pierwszy link z góry „twój email”, po przejściu u góry na środku jest numer UserID.

P”rzedstawiane w artykule informacje o rynku kryptowalut oraz innych inwestycjach są wyłącznie prywatnym zdaniem autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Inwestujesz w „Bitkojny” czy inne kryptowaluty na własną odpowiedzialność. Bądź świadom ryzyka zakupu kryptowalut takich jak „Bitkoin” (błędy w pisowni nazewnictwa Bitcoina wystąpiły celowo).