Darmowe Kryptowaluty: 400 000 Wakanda Inu (WKD) od EarnAthon – instrukcja

Poniżej zamieszczamy instrukcję jak zdobyć darmowe kryptowaluty. Mimo, że staraliśmy się jak najrzetelniej wypełnić tekst, nie odpowiadamy za przypadkowe błędy w pisaniu artykułu.

  1. Rejestracja na EarnAthon

Zarejestruj się z tego linku: https://earnathon.com/signup?ref=dziobek

Na tą chwilę nie trzeba się weryfikować.Jeżeli masz już konto, pomiń ten krok. Jedyna weryfikacja jest mailowa do założenia konta.

UWAGA: Plaforma EarnAthon dopiero staruje, nie wszystkie kryptowaluty można od razu wypłacać, planowane są liczne kursy z innych kryptowalut.

Jeżeli szukasz informacji jak zdobyć inne kryptowaluty za darmo, zapraszamy TUTAJ.

Zdobywanie 400 000 Wakanda Inu (WKD).

Pytanie: Jakie jest max supply doge coin?

Answers: Unlimited.

Pytanie 2: Why are meme coins very volatile??

Answers: Social media hype or support and FOMO…

Pytanie 3: Who create the Shiba Inu token??

Answers: Anon dev Ryoshi

Pytanie 4: How many BNB did Wakanda Inu token raise on its launch day??

Answers: 1334.

Zarób dodatkowe 1000000000 WKD, wykonując niektóre zadania, nagrody za zadania zostaną przyznane w ciągu 24-48 godzin. /Earn additional 1000000000 WKD by completing some tasks rewards for tasks will be credited within 24- 48 hours.

Kliknij link poniżej quziów i postępuj zgodnie z instrukcją. Zadania polegają na kliknięciu obserwuj w mediach społecznościowych.

Przedstawiane w artykule informacje o rynku kryptowalut oraz innych inwestycjach są wyłącznie prywatnym zdaniem autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Inwestujesz w „Bitkojny” czy inne kryptowaluty na własną odpowiedzialność. Bądź świadom ryzyka zakupu kryptowalut takich jak „Bitkoin” (błędy w pisowni nazewnictwa Bitcoina wystąpiły celowo).