Darmowe Kryptowaluty: Zarabiaj NEAR Protocol (NEAR) od CoinBase – Instrukcja

Poniżej zamieszczamy instrukcję jak uzyskać darmowe kryptowaluty za wypełnienie quiz. Weryfikacja na CoinBase jest natychmiastowa, a uzyskane kryptowaluty lądują od razu na Twoim portfelu w CoinBase.

Do uzyskania kryptowalut wymagana jest rejestracja na CoinBase. Będziemy wdzięczni na rejestrację z poniższego linku.

https://www.coinbase.com/join/dzioba_x9

Po zalogowaniu wchodzimy w poniższy link:

https://www.coinbase.com/learning-rewards

Wybieramy lekcje o NEAR Protocol (NEAR), następnie klikamy „Weź udział w quizie „/ „Take the quiz

1. Czym jest NEAR? Opowiedź: Prostym, szybkim, bezpiecznym i neutralnym dla klimatu blockchainem

2. Do czego można wykorzystać token NEAR? Odpowiedź: Aby wchodzić w interakcje z aplikacjami i uczestniczyć w zarządzaniu na NEAR.

3. Jakiego formatu używa NEAR dla adresów portfela? Odpowiedź: Język naturalny, taki jak „dave.near”

I już macie darmowe kryptowaluty na portfelu CoinBase.

Przedstawiane w artykule informacje o rynku kryptowalut oraz innych inwestycjach są wyłącznie prywatnym zdaniem autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra FPrzedstawiane w artykule informacje o rynku kryptowalut oraz innych inwestycjach są wyłącznie prywatnym zdaniem autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Inwestujesz w „Bitkojny” czy inne kryptowaluty na własną odpowiedzialność. Bądź świadom ryzyka zakupu kryptowalut takich jak „Bitkoin” (błędy w pisowni nazewnictwa Bitcoina wystąpiły celowo).